YILLARIN DENEYİMİ

Kökleri 1972'lere dayanan bir endüstri lideri olan firmamızın ÖZSU Mobil Tahıl Kurutma makineleri tarım endüstrisinde 25 yıldan fazladır faaliyet görmektedir.

GÜVENİLİR, DAYANIKLI VE KOLAY KULLANIMLI

ÖZSU Mobil Tahıl kurutucularının güvenilir ve kanıtlanmış tasarımı sayesinde, kullanımı basit, yönetimi ve bakımı kolaydır.

DÜNYA ÇAPINDA MÜŞTERİLER

ÖZSU Mobil tahıl kurutma makineleri, Ukrayna, Fransa, Rusya, Kazakistan, İsrail ve daha birçok ülkede memnuniyetle kullanılmaya devam ediyor.

OTOMATİK NEM ÖLÇER

ÖZSU mobil tahıl kurutma makineleri, kurutma işleminin elektrik panosu üzerinden otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayan nem ölçerler ile donatılmış olup, kullanım kolaylığı açısından kurutma işlemini büyük ölçüde basitleştirmektedir.

OTOMATİK TAHIL YÜKLEME SİSTEMİ

ÖZSU mobil tahıl kurutma makineleri, dolduğunda otomatik olarak kapanan otomatik yükleme sensörlerine sahip olup, cihazın çalışmasını çok daha kolay hale getirirken, kurutma işlemi başına kapasite kaybı yaşamadan verimlilik sağlar.

DAHA YÜKSEK ÜRÜN KALİTESİ

Tahıl Kurutma ürünlerinize değer katar. Tekrar sirkülasyon ile iyi cilalanmış bir numune sağlarken mükemmel mahsul koşullandırma sağlar. Tohumlar arasındaki sürekli aşınma da katkı seviyelerini azaltır.

VERİMLİ VE ETKİLİ

ÖZSU mobil tahıl kurutma makineleri, ürünleri hızlı bir şekilde kurutarak satışa veya depolamaya hazır hale getirebilir. Hava koşullarından bağımsız olarak gün içindeki hasat saatlerinizi uzatmanıza ve hasat sonrası işlemler için daha fazla zaman kazanmanıza olanak tanır.

tr_TRTurkish