Tahıl Kurutma Makinaları üretimi yapan Gönen’in önemli firmaları arasında yer alan Özsu Tarım’dan büyük kampanya. Özsu Tarım, Tahıl Kurutma Makinası almak isteyen müşterilerine, Ziraat Bankası ile yaptığı anlaşmayla faiz indirimli ve Kırsal Kalkınma Destekli satış imkanı sağlıyor.

Özsu Tarım Makinaları yeni ve büyük bir kampanyaya imza attı. Tahıl Kurutma Makinası almak isteyen müşterilerine, Ziraat Bankası ile faiz indirimli ve Kırsal Kalkınma Destekli satış imkanı sağlıyor. Özsu Tarım, çiftçilere sağlanan bütün imkanları müşterilerine kullandırıyor.

2012 yılında Leasing uygulamalarında % 1’lik KDV oranı, Tahıl Kurutma Makinaları’nda kullanılabiliyor. Ayrıca, Ziraat Bankası ile anlaşması olan Özsu Tarım; müşterilerine Devletin sağlamış olduğu faiz indiriminde Zirai Kredilendirme Belgesi ile, çiftçilere kolaylık sağlayarak önemli bir hizmet veriyor. Bunun yanında her yıl olduğu gibi Kırsal Kalkınma Desteklerinden de % 50 Hibe Programı’ndan çiftçiler faydalanabiliyorlar.

Firma, 2012 yılında ihracat hedeflerini arttırmayı planlıyor. Kazakistan, Ukrayna, Kongo gibi ülkelerdeki sözleşmesini yaptığı firmalara, yıl içerisinde Tahıl Kurutma Makinaları göndermeyi hedefliyor. Sektörel bazda, Dünyadaki önemli Tarım Fuarlarına katılarak, bu alandaki yenilik, teknoloji ve gelişmeleri, bizzat firma sahipleri kendileri takip ediyorlar.

Özsu Tarım, GMKA – Güney Marmara Kalkınma Ajansı’na ihracata yönelik projesini hazırlayarak sunmuştur. Gönen ekonomisine katma değer sağlamak, yatırımlar yapmak amacıyla, 2012 yatırım planları hedeflerinde; makine parkurunu iyileştirme ve Bandırma OSB – Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni fabrika binasını yapmayı hedeflemektedir.

Özsu Tarım, kalifiye teknik personel bulma, iş imkanı sağlama konusuna da özen göstermektedir. Bu alanda yetişmiş veya yetiştirilmek üzere elemanlara kapılarını açan firma, çalışmak isteyenlere iş sağlamaya özen göstermektedir. ‘‘Her zaman kalitede süreklilik, uygulanabilir projeler ile uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonunu temel ilke ve vazgeçilmez değerler olarak’’ kabul eden Özsu Tarım,  Çiftçilere en iyi hizmeti vererek onların memnuniyetini kazanmayı, birinci önceliği olarak görmektedir.

Categories:

Tags:

Comments are closed

en_USEnglish