Hakkımızda

ÖZSU Makine 1972 yılında Balıkesir’in Gönen ilçesinde Sayın Ziya ÖZÇEŞMECİ tarafından kurulmuş ve şuanda oğulları Eren ve Erol ÖZÇEŞMECİ tarafından yönetilmektedir. Üretim hayatının ilk yıllarda günün piyasa ihtiyaçları doğrultusunda torna kaynak atölyesi olarak müşterilerine hizmet vermiştir.

1980’li yıllarda büyük yağmurlama başlığı, kuyruk milli santrafüj pompa imalatlarını yapmış ve bu sektörde EGE YILDIZ, PANKO BİRLİK, TARIM KREDİ gibi kuruluşlar ile çalışmıştır.

2000 yılında tahıl kurutma makinesi imalatına başlamış olup kısa sürede firmamız kendini bu sektörde ispatlamış ve Türkiye’de lider konuma gelmiştir. Özsu Makine yılların verdiği bu tecrübe ile sadece makinelerini iç pazara satmakla kalmayıp 10 ayrı ülkeye ihraç etmekte ve müşteri ağını her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

2013 yılında taşındığı Bandırma Organize Sanayi Bölgesindeki 18.000m² açık ve 5.500m² kapalı son teknoloji ile donatılmış üretim alanı, depolama alanı, montaj alanı, ofisler ve boyahane olarak bölünmüş tesisi ile üretim hayatına devam etmekte ve ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Bu güne kadar uyguladığımız ve uygulayacağımız tüm farklı projeler ile üretimlerimiz sürekli ve başarılı olması en büyük hedefimizdir. Her zaman kalitede süreklilik, uygulanabilir projeler ile uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimiz olacaktır.

Paylaş:

Comments are closed